Вітаємо переможців обласних онлайн-змагань «Вільні люди» серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти

Дата: 04.01.2023 15:40

Із 15 листопада по 26 грудня 2022 року Миколаївським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводились обласні онлайн-змагання «Вільні люди» серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти.

Мета – масове залучення учнів в умовах дистанційного навчання до систематичних занять фізичною культурою і спортом, збільшення їх рухової активності та формування навичок здорового способу життя, відповідального ставлення до власного здоров'я.

Змагання проводились у 3 етапи: І етап – змагання серед учнів в закладах освіти (з 15 листопада до 09 грудня 2022 року), ІІ етап – відбірковий в територіальних громадах (з 10 до 18 грудня 2022 року), ІІІ етап – підбиття підсумків обласного етапу онлайн-змагань й визначення переможців (з 19 до 26 грудня 2022 року).

Змагання проводились серед учнів трьох вікових груп (1-4 класів, 5-8 класів, 9-11 класів) з чотирьох видів програми: стрибки через скакалку за 30 сек., піднімання тулуба в сід з положення лежачи за 30 сек., жонглювання футбольним м’ячем за 30 сек., правою і лівою ногою почергово та вису на зігнутих руках на високій перекладині.

Учні та учениці закладів освіти Березанської громади взяли активну участь в змаганні та отримали такі призові місця:

В ОСОБИСТИХ ЗМАГАННЯХ:

- ІІІ місце, стрибки через скакалку серед учнів 1-4 класів, Мехалик Анастасія (Краснопільський ліцей, вчитель Тимчак С.С.);

- ІІІ місце, жонглювання футбольним м’ячем правою і лівою ногою почергово серед 5-8 класів, Молошний Михайло (Краснопільський ліцей, вчитель Тимчак С.С.);

- ІІІ місце, жонглювання футбольним м’ячем правою і лівою ногою почергово серед 9-11 класів, Чеботарьов Арсеній (Дмитрівська гімназія, вчитель Полозенко Ю.В.);

В КОМАНДНИХ ЗМАГАННЯХ:

- ІІІ місце, піднімання тулуба в сід з положення лежачи за 30 сек., серед юнаків 5 - 8 класів (Березанський та Калинівський ліцеї);

- ІІІ місце, вис на зігнутих руках на високій перекладині серед юнаків 9-11 класів (Краснопільський та Комісарівський ліцеї);

- ІІІ місце, вис на зігнутих руках на високій перекладині серед дівчат серед 1-4 класів (Краснопільський та Щасливський ліцеї) та 5-8 класів (Березанський та Щасливський ліцеї) ;

- ІІ місце, жонглювання футбольним м’ячем правою і лівою ногою почергово серед 9-11 класів (Березанський і Краснопільський ліцеї та Дмитрівська гімназія).

Варто відзначити, що всі учасники продемонстрували гарну технічну і фізичну підготовку, жагу до перемоги, адже українці – нація непереможних і незламних людей.

Вітаємо переможців та їх наставників з високими спортивними досягненнями.

На фото: учасники змагань з Комісарівського ліцею.