Співчуття з приводу загиблого воїна Андрія Гаврилів

Дата: 05.01.2023 08:59

Знову страшна звістка прокотилася Березанською громадою. Під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій в районі н.п. Новомихайлівка на Донеччині 17 листопада 2022 року загинув наш захисник Андрій Гаврилів, водій 2 десантно-штурмового взводу 8 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону, який був призваний у квітні 2021 року ОчаківськимФото без опису військкоматом.

Андрію було лише 27 років. Він був єдиною рідною кровинкою і опорою для своєї сестри. А від моменту його загибелі він буде лише в пам’яті сестри… Невимовний біль і втрата. Україна втратила цвіт нації, молодого здорового чоловіка.

Березанська селищна рада щиро співчуває сестрі загиблого воїна Валентині Царевич з Калинівки і розділяє гіркий біль утрати. Вічна пам'ять захисникам України! Слава воїнам ЗСУ!