Проєкти рішень ХХХІV  сесії від 01.2023

Дата: 05.01.2023 19:06

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ХХХIV сесії селищної ради VІІІ скликання від 13.01.2023

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів,

соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2023 рік"

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування

Проєкт рішення №... "Про затвердження плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2023 році"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці України Конечновій Світлані Леонідівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину України Шатковському Анатолію Володимировичу"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину України Коровкіну Віктору Дмитровичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину України Заїці Володимиру Леонідовичу"

Проєкт рішення №... "Про надання згоди Бойку Миколі Володимировичу на передачу земельної ділянки несільськогосподарського призначення в суборенду"