Мрієте здобути військову спеціальність у виші? Інформація для вас!

Дата: 16.01.2023 13:59

Якщо Ви сильні духом, впевнені у собі, мрієте стати захисником Вітчизни, безкоштовно отримати вищу освіту, мати гарантоване працевлаштування, гідне грошове забезпечення, можливість стрімкої кар’єри, бажаєте мати соціальний і правовий захист для себе та членів своїх сімей, вступайте до військових навчальних закладів Міністерства оборони України, до військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти України, військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів.

Для цього Вам необхідно зробити 10 кроків:

1. Обрати навчальний заклад, де Ви мріяли навчатися, та військову спеціальність

2. Звернутися до 1 відділу Миколаївського РТЦК та СП, де Вам нададуть інформацію щодо оформлення особової справи кандидата для вступу до військового навчального закладу, інформацію щодо умов вступу до обраного навчального закладу.

3. Якщо зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись у 2023 році, зареєструватися у Центрі оцінювання якості освіти для його проходження з предметів, що відповідають умовам прийому до обраного навчального закладу.

4. Надати до 1 відділу Миколаївського РТЦК та СП документи, що необхідні для комплектування Вашої особової справи.

5. Успішно пройти іспити з ЗНО (мінімальна кількість балів з кожного предмету - 100).

6. Пройти медичний огляд в районному центрі комплектування та соціальної підтримки з метою визначення Вашої придатності для вступу до військового навчального закладу.

7. Прибути до обраного навчального закладу.

8. Успішно пройти психологічне тестування.

9. Успішно здати залік з фізичної підготовленості (підтягування, біг на 100 м і на 3000 м).

10. Пройти заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

Якщо Ви успішно пройшли всі 10 кроків, вітаємо Вас! Ви – майбутній офіцер Збройних Сил України!

З виниклих питань або будь-якої інформації просимо звертатись за телефоном: (05153)2-15-68, 066-218-55-03, 098-026-08-35 або за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 30, Перший відділ Миколаївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.