Проєкти рішень XXXV сесії від 02.2023

Дата: 19.01.2023 11:15

ПОРЯДОК ДЕННИЙ від 23.02.2023

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення

та охорони здоров’я Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до  Положення  «Центр з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради та затвердження його у новій редакції"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про загальний відділ Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  Положення про сектор соціально-економічного розвитку та інвестицій Березанської селищної ради у новій редакції

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до Положення про відділ комунальної власності та земельних відносин Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про відділ  житлово-комунального господарства та благоустрою, містобудування та архітектури Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про групу господарчо-технічного забезпечення Березанської селищної ради"

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів,

соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про затвердження звіту про виконання бюджету Березанської селищної територіальної громади за  2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження аналізу виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Березанської  селищної ради за 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до структури «Центру з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради та затвердження  її у новій редакції"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Березанської селищної ради на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до штатного розпису апарату   Березанської селищної ради   на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  структури  Березанської селищної ради на 2023 рік"

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність КП «Березань» Березанської селищної ради за 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до Програми «Питна вода по Березанській селищній раді на 2022–2025 роки»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу громадянці Вакуленко Зої Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину України Васильєву Федору Олександровичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Олейніченку Івану Михайловичу

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Ковальчук Юлії Вікторівні

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину України Бондару Віталію Миколайовичу

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО»

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «ВФ УКРАЇНИ»