Проведено захід з нагоди Соборності України

Дата: 20.01.2023 11:30

Напередодні великого свята нашої держави – Дня Соборності України – в адмінбудівлі Березанської селищної ради відбувся захід з нагоди цієї важливої дати.

«Ми пишаємося тим, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля дорога та мила серцю кожного із нас».

Упродовж багатьох століть землі України були розділені, належали до різних держав: Російської імперії, Польщі, Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією українців було об’єднання всіх частин України в межах однієї держави. У тяжкій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав і гіркі, і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель. На жаль, ця боротьба триває і зараз. Майже рік наші українські герої боронять свободу і незалежність рідної землі, захищають соборність України.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які загинули виборюючи територіальну цілісність нашої держави.

Перегляд відеофільму про історичні події боротьби за цілісність України закарбував у серці кожного присутнього моменти важливих історичних подій.

На завершення заходу очільник Березанської громади Валерій Хоміцький разом із колегами поклали живі квіти до монументу великого українського поета Тараса Шевченка, одного з визначних борців за свободу України.