Тренінг для підлітків у Центрі психологічної підтримки та соціальної реабілітації Березанської селищної ради

Дата: 20.01.2023 14:47

У Центрі психологічної підтримки та соціальної реабілітації Березанської селищної ради 19 січня було проведено тренінг для дітей підліткового віку (8 клас) Березанського ліцею.

Вивчили та засвоїли з допомогою відеоролика правила поведінки під час воєнного часу. А також які вправи варто зробити під час панічного страху, щоб позбутися панічних атак.

Діти також за власним бажанням поділилися своїм сприйняттям початку війни та їхнім емоційним станом на даний час. А також висловили своє задоволення від проведеного тренінгу, бо під час дистанційного навчання їм не вистачає соціуму. Вони зізналися, що сумують за друзями і вчителями.

Нагадуємо, що Центр психологічної підтримки та соціальної реабілітації із січня 2023 року працює на постійній основі. Робота буде проводитись як з дітьми, так і з дорослими в різних напрямках роботи.

Довідково: Центр психологічної підтримки та соціальної реабілітації Березанської селищної ради створено в рамках Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine

#ПрямуємоРазом #GIZ #МіцніРегіони