Гуманітарна допомога від логістичного штабу при Миколаївській РВА

Дата: 30.01.2023 14:03

30 січня Березанська громада отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА гуманітарну допомогу у вигляді олії (2205 пляшок) та 2240 упаковок вівсяних пластівців.

З даної продукції та залишку від попередніх завозів сформовано продуктові набори для родин ВПО (фото 1), осіб з інвалідністю 1, 2, 3 груп та дітей з інвалідністю (фото 2), багатодітних родин, опікунських та прийомних родин (фото 3) Березанської громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Продуктові набори можна отримати з 31 січня по 2 лютого включно в Березанському гуманітарному штабі з 9:00 до 12:00 (Березанка, Андріївка, Малахове, Попільне, Марківка).

По старостинських округах набори отримувати у старостів, які повідомлять дату і час видачі.

При собі мати паспорт, довідку ВПО, про інвалідність, та інші підтверджуючі документи, а також пакет для продуктів. Видача проводитиметься особисто в руки.

Увага!!! В штабі можна отримати дитячі памперси та дитяче харчування.

Дякуємо за постійну підтримку і допомогу в.о. функцій і повноважень начальника Миколаївської РВА Максиму Кашубі.

#ВсеБудеУкраїна!