Про надання звіту з післяпроектного моніторингу

Дата: 31.01.2023 10:50

На виконання вимог пункту 6 висновку з оцінки впливу на довкілля від 21.10.2019 № 7-03/12-2019653789/1, статті 13 Закону України «Про оцінку на довкілля» та для забезпечення ознайомлення громадськості про екологічні наслідки діяльності ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» надає «Звіт з після проектного моніторингу планової діяльності «Нове будівництво вітрової електричної станції «ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція» потужністю 500 МВт за межами населених пунктів в межах територій Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад Березанського району Миколаївської області» за 2022 рік.

Додатки:

1. Звіт з після проектного моніторингу планової діяльності «Нове будівництво ПС 330 кВ «ТИЛІГУЛ» з заходами ЛЕП 330 кВ для приєднання вітрової електростанції «ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція» за 2022 рік

2. Звіт з післяпроектного моніторингу планової діяльності "Нове будівництво вітрової електричної станції "ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція" потужністю 500 МВт за межами населених пунктів в межах територій Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад Березанського району Миколаївської області" за 2022 рік