Проєкти рішень виконкому від 02.2023

Дата: 01.02.2023 08:46

Проєкт рішення №... "Про оприбуткування міжнародної технічної допомоги"

Проєкт рішення №... " Про передачу матеріальних цінностей КНП «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про передачу матеріальних цінностей КНП «Районний центр медико-санітарної допомоги » Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про передачу матеріальних цінностей КП «Березань» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... " Про передачу матеріальних цінностей Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про  встановлення опіки"

Проєкт рішення № ... "Про  надання дозволу…  Світлані Дем’янівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Висновку  Органу опіки і піклування  Березанської селищної ради щодо визначення місця проживання  неповнолітньої…Надії … року народження"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованого в смт Березанка по вул. Центральній, 86, каб.№7"