Гуманітрана допомога у вигляді макаронних виробів і борошна від логістичного штабу при Миколаївській ОВА

Дата: 03.02.2023 13:43

2-3 лютого Березанська громада отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА гуманітарну допомогу у вигляді макаронних виробів (14575 упаковок) та 20 тонн борошна.

Видача даної продукції проводитиметься для родин ВПО та у кожен двір Березанської громади з розрахунку 4 кг борошна та 2 упаковки макаронів на одну родину та у кожен двір.

Фото без опису Фото без опису

Продукти можна отримати з 7 по 9 лютого включно в Березанському гуманітарному штабі з 9:00 до 12:00 (Березанка, Андріївка, Малахове, Попільне, Марківка).

По старостинських округах набори отримувати у старостів, які повідомлять дату і час видачі.

При собі мати паспорт, довідку ВПО та пакети для борошна. Видача проводитиметься особисто в руки.

Дякуємо за постійну підтримку і допомогу в.о. функцій і повноважень начальника Миколаївської РВА Максиму Кашубі.

#ВсеБудеУкраїна!