Рішення виконкому від 09.02.2023

Дата: 09.02.2023 17:22

Протокол засідання виконавчого комітету від 09.02.2023 № 2

Список членів виконавчого комітету

Рішення № 6 "Про фінансово-господарську діяльність КП "Березань" за 2022 рік"

Рішення № 7 "Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств громади за 2022 рік"

Рішення № 8 "Про стан обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян Центром з надання соціальних послуг на території Березанської селищної ради"

Рішення № 10 "Про повідомну реєстрацію доповнень до колективного договору Березанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" на 2022-2025 рр."

Рішення №11 "Про надання дозволу ... Світлані Дем'янівні на вчинення правочину"

Рішення № 12 "Про затвердження Висновку Органу опіки і піклування Березанськоъ селищної ради щодо визначення місця проживання неповнолітньої ...Надії... року народження"

Рішення № 13 "Про встановлення опіки"

Рішення № 14 "Про передачу матеріальних цінностей Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради"