Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо ліквідації Березанського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої освіти  Березанської селищної ради

Дата: 01.03.2023 09:31

про проведення громадського обговорення щодо ліквідації

Найменування організатора громадського обговорення – Березанська селищна рада

Мета:   врахування думки жителів Березанської ТГ щодо ліквідації Березанського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої Березанської селищної ради.

Відповідно до статті 12 Закону «Про повну загальну середню освіту» за потреби, в закладах загальної середньої освіти формуються класи з вечірньою формою здобуття освіти. Так як типи закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти, визначено статтею 9 закону № 651-ХІV, тому здобуття загальної середньої освіти забезпечують:

• початкова школа – заклад  освіти І ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує початкову освіту;
  • гімназія – заклад середньої освіти ІІ ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує базову середню освіту;
  • ліцей – заклад середньої освіти ІІІ ступеня (або структурний підрозділ іншого закладу освіти), що забезпечує профільну середню освіту.
  • Фото без опису

Вищезазначене унеможливлює зміну типу Березанського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради, де  навчається - 0 учнів та працює 0 педагогічних працівників.

Відповідно, всі особи, які вчасно не закінчили повну загальну середню освіту, матимуть змогу продовжити навчання на екстернатній формі у найближчому закладі освіти,  в залежності від місця розташування.

Примітка: протягом терміну, що надавався для завершення громадського обговорення, а саме:  з 14.12.2021 по 13.12.2022 р. до відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради надійшло 33 пропозиції (зауваження) стосовно ліквідації Дмитрівської гімназії Березанської селищної ради.