«Кейс “Мобільний Офіс”» - нова адміністративна послуга ЦНАПу Березанської селищної ради

Дата: 01.03.2023 15:57

Для забезпечення доступності мешканців Березанської громади щодо отримання адміністративних послуг запроваджена робота мобільного віддаленого робочого місця для роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради зі спеціальною валізою «Кейс “Мобільний Офіс”».

«Кейс “Мобільний Офіс”» – це комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.

Надання послуг за допомогою «Кейсу “Мобільний Офіс”» поширюється на мешканців Березанської громади з інвалідністю, хворих, які за станом здоров’я не мають можливості самостійно пересуватись та хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Березанській центральній районній лікарні, а також людей похилого віку від 80 років.

Подати заявку на виїзне обслуговування можна шляхом:

• звернення представника громадянина до ЦНАПу Березанської селищної ради (смт. Березанка вул. Центральна, 33);

• за телефоном: (05153) 2-13-54;

• на електронну адресу: cnap_berezanka@ukr.net.

При поданні заявки обов’язково повідомляються: прізвище, ім’я, по батькові заявника, паспортні дані, назву адміністративної послуги, яку необхідно надати та спосіб отримання результату надання адміністративної послуги.

Довідково: Портативне автоматизоване робоче місце «Кейс “Мобільний Офіс”» Березанська громада отримала в рамках Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією GIZ @Perspectives4EasternUA.

#ПрямуємоРазом #GIZ #МіцніРегіони

#ЦНАП_Березанської_селищної_ради