Для шестикласників Березанського ліцею проведено тренінг в Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради

Дата: 03.03.2023 08:39

2 березня в Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради проведено тренінг для здобувачів освіти 6-Б класу класів Березанського ліцею.

Діти отримали важливу інформацію щодо нового руху, який з’явився в нашій країні серед підлітків наприкінці лютого, що є наслідником російського руху «ПВК Редан». Такі рухи вже відбулися у великих містах. Підлітки збирались для масових бійок. Провокування масових бійок серед молоді та підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

У зв’язку з цими подіями в Центрі дітям було надано роз’яснювальну інформацію щодо актуальності теми.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Також діти засвоїли правила поведінки під час воєнного стану у випадку повітряної тривоги та артилерійського обстрілу; поведінка в інтернетпросторі; поводження з незнайомцями; складання тривожної валізи; психологічна допомога під час тривожного стану.

Під час тренінгів діти з цікавістю взяли участь у картковій терапії, доповнювали, вели діалог по темі, ділилися своїм емоційним станом.

Довідково: Центр психологічної підтримки та соціальної реабілітації Березанської селищної ради створено в рамках Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією GIZ @Perspectives4EasternUA.

#ПрямуємоРазом #GIZ #МіцніРегіони