Проєкти рішень виконкому від 03.2023

Дата: 10.03.2023 14:03

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 23.03.2023

Проєкт рішення №... "Про затвердження інформаційних  карток адміністративної послуги  щодо здійснення декларування/реєстрації/ зняття за місцем проживання, видачі витягу про задекларованих, зареєстрованих, знятих, що буде надаватися органом реєстрації виконавчого комітету Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про стан військового обліку на території Березанської селищної ради  у 2022 році та завдання  щодо його поліпшення в  2023 році"

Проєкт рішення №... "Про  посилення охорони кабельних ліній  електрозв’язку на території Березанської селищної ради на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про охорону життя людей на водних об’єктах, що розташовані на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Івану Михайловичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Валерію Миколайовичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "затвердження Висновку  Органу опіки і піклування  Березанської селищної ради щодо визначення місця проживання  малолітніх:… Кирила … року народження та … Каміли… року народження"

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію колективного договору Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної військової адміністрації на 2022-2026 роки"

Проєкт рішення №... "Про організацію та проведення громадських робіт в Березанській селищній раді"

Проєкт рішення №... "Про  передачу в оперативне управління генератора КНП «Районний центр медико-санітарної допомоги»  Березанської селищної ради" (для первинки)

Проєкт рішення №... "Про передачу в оперативне управління генераторів відділу освіти, культури, молоді та спорту  Березанської селищної ради" (для ОКМС)

Проєкт рішення №... "Про  передачу в оперативне управління матеріальних цінностей Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради" (Центру соцпослуг)