Керівник Миколаївської РВА провів засідання "круглого столу" з очільниками Березанської і Коблівської громад

Дата: 16.03.2023 09:43

15.03.2023 на базі Березанської селищної ради виконувач функцій і повноважень начальника Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба провів засідання «круглого столу» з очільниками Березанської громади Валерієм Хоміцьким та Коблівської громади Володимиром Паничем. В роботі «круглого столу» також взяли участь начальник відділення поліції № 8 Миколаївського РУП ГУ НП в Миколаївській області Дмитро Тесленко, т.в.о. начальника Миколаївського РТЦК та СП Геннадій Леурда, начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Інна Токар.

Обговорили стан мобілізації та бронювання військовозобов’язаних на територіях Березанської та Коблівської громад, стан протидії злочинності на територіях обох громад, стан соціального та гуманітарного забезпечення, питання бюджетів та внутрішньо переміщених осіб, внесення в реєстр зруйнованого і пошкодженого майна внаслідок російської агресії. Визначили напрямки спільної роботи та подальшої взаємодії.