Гуманітарна допомога від логістичного штабу при Миколаївській РВА у вигляді борошна (20 тонн).

Дата: 17.03.2023 11:32

15 березня Березанська громада отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА гуманітарну допомогу у вигляді борошна (20 тонн).

З даної та залишкової продукції (макаронні вироби та вівсяні пластівці) буде сформовано продуктові набори для родин ВПО (борошно – 3 кг, вівсяні пластівці - 1 шт., макаронні вироби – 1 шт.), у кожен двір (борошно – 3 кг, макаронні вироби – 1 шт) Березанської громади.

Продуктові набори можна отримати з 21 по 23 березня включно в Березанському гуманітарному штабі з 9:00 до 12:00 (Березанка, Андріївка, Малахове, Попільне, Марківка).

По старостинських округах набори отримувати у старостів, які повідомлять дату і час видачі.

При собі мати паспорт, довідку ВПО та інші підтверджуючі документи, а також пакет для продуктів. Видача проводитиметься особисто в руки.

Дякуємо за постійну підтримку і допомогу в.о. функцій і повноважень начальника Миколаївської РВА Максим Кашуба.

#ВсеБудеУкраїна!