Які імена обирали батьки для своїх дітей у 2022 році

Дата: 21.03.2023 15:56

Для українців немає жодних заборон та обмежень у виборі імені для новонародженого малюка. Все частіше батьки креативно підходять до цього питання й обирають незвичні імена. Але, аналізуючи статистику останніх років, все ж таки більшість надає перевагу традиційним іменам.

Зазначимо, що 2022 рік – не найвидатніший щодо батьківського «креативу», проте співробітникам, які відповідають за реєстрацію новонароджених, нудьгувати не доводилося.

У відомстві констатують, що здебільшого ім’я обирають виходячи з сімейних традицій, за якими сина чи доньку називають на честь батька, дідуся, матері, бабусі чи близьких родичів. Деякі дітки отримують своє ім’я завдяки літературним чи кіногероям. А є й такі, кого назвали за правилами нумерології та астрології.

Фото без описуНайпопулярнішими жіночими іменами у 2022 році на Миколаївщині були: Поліна, Ганна, Єлизавета, Софія, Аліса, Вероніка, Мілана, Марія, Вікторія, Єва.

Хлопчиків найчастіше називали Дмитро, Богдан, Єгор, Станіслав, Тимофій, Іван, Володимир, Сергій, Роман, Артем, Максим, Олександр, Владислав, Матвій, Данило.

Унікальні чоловічі імена в 2022-му в Миколаївській області не реєструвалися. Але зустрічалися рідкісні: Акім, Ельдар, Всеволод, Едвард, Алішер, Антоній, Сава, Златан, Леон, Домінік, Стефан, Еміль, Фаддей, Хоміджон, Дамір, Герман, Дамір, Хазар, Ібрагім.

А ось дівчатка за креативом хлопчиків затьмарили. Були зареєстровані такі імена, як Жасмін, Адель (Аделіна), Аврора, Лілі, Каталія, Камілла, Асена, Еліна, Ніколетта, Авіталь-Азаліна, Мія, Ніка, Ясміна, Аріна, Емілія, Аміна, Ліоннела, Февронія, Емма, Ілана.

Березанським відділом ДРАЦС в 2022 році також відслідковано наявність найпоширеніших та рідковживаних імен діточок, народження яких зареєстровано останнім часом.

Найпоширенішими іменами, що присвоювались дітям при державній реєстрації народження, були: Ренат, Володимир, Тимур, Матвій, Давид, Андрій, Данило, Максим, Єгор, Костянтин, Марія, Єлизавета, Аріна, Софія, Єва;

Рідковживаними іменами, що присвоювались дітям при державній реєстрації народження, були: Михайло, Павло, Ігор, Мірон, Демид, Святослав, Емхамед, Віолетта, Ніколь, Мія, Мотрона, Ліана, Василіса, Лідія, Злата, Каміла, Соломія, Мілєна, Іванна.

Але, як би не називали батьки своїх дітей, головне, щоб їхня доля склалася благополучно незалежно від імені.