Очільник Березанської громади провів сходку громадян у Березанці

Дата: 23.03.2023 14:49

22 березня увечері Березанський селищний голова Валерій Хоміцький та його заступниця Людмила Кравцова провели сходку громадян на вулиці Центральна у Березанці.

Обговорили питання майбутнього ремонту водогону на вулиці від будинку № 33 до будинку № 100 включно. Громадянам роз’яснено основні умови виконання ремонтних робіт, а саме: облаштування колодязя з лічильником  на межі розмежування центральної труби водогону та труби користувача, що відповідаэ чинному законодавству і є виключно обов’язком абонента.

Директор КП «Березань» Аркадій Курічук поінформував, що на об’єкті постійно чергуватиме інженер комунального господарства, який надаватиме консультації абонентам послуги водопостачання.

Завершуючи сходку, Валерій Хоміцький підкреслив: «Ремонтні роботи водогону фінансуватимуться з місцевого бюджету Березанської селищної ради відповідно до прийнятого рішення 35 сесії Березанської селищної ради. При нагальній потребі у період ремонту мешканці можуть звертатися особисто до мене з будь-яких питань».