«Круглий стіл» з питань ефективності врядування, демократії та інтеграції ВПО в Березанську селищну громаду

Дата: 23.03.2023 15:41

23 березня в Березанській селищній раді відбулося засідання «круглого столу» з питань ефективності врядування, демократії та інтеграції ВПО в Березанську селищну громаду за участі очільника Березанської громади Валерія Хоміцького, директора ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайла Золотухіна, голови правління ГО «ЕКО.Березань» Олексія Сидорчука, представників органів місцевого самоврядування, громадськості.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

Ключові питання «круглого столу»:

- Як враховані рекомендації громадських аудитів ефективності врядування, зокрема системи освіти та старостинських округів?

- Потреби ВПО та виклики на шляху їх інтеграції у територіальну громаду.

- Як включити мешканців та ВПО в процеси ефективного відновлення ТГ та знайти ресурси для цього?

При обговоренні шляхів вирішення існуючих викликів відновлення громади основною метою було показати Березанщину як магніт подальшого розвитку нової агломерації БЕКОН, що включатиме БЕрезанку, КОблеве та Нечаяне.

"Круглий стіл" організований #ГО_EКО_Березань та #Березанською_селищною_радою в рамках проєкту #ГО_Фонд_розвитку_міста_Миколаєва на тему: «Інтеграція ВПО у відновлення територіальних громад Миколаївщини», що реалізується за підтримки #МФ_Відродження в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії» та при партнерстві з #ГО_Перспективи_ХХІ_століття.