В Березанській громаді оголошено місячник по благоустрою територій

Дата: 23.03.2023 13:14

Із 22 березня по 14 квітня на території Березанської громади оголошено місячник по благоустрою відповідно до розпорядження Березанського селищного голови від 22.03.2023 № 98-р.о. «Про заходи з благоустрою території Березанської селищної ради».

Фото без описуЗгідно з цим розпорядженням рекомендується всім суб’єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, мешканцям багатоквартирних будинків та приватних домогосподарств провести благоустрій прилеглих територій (білування, фарбування, підмітання, висапування, висадка дерев, кущів, квітів тощо).

Старостам Василівського, Дмитрівського, Матіясівського, Щасливського, Калинівського, Краснянського, Краснопільського, Лиманівського, Ташинського старостинських округів забезпечити благоустрій своїх територій (див. нижче Розпорядження).

Хто бажає створити групи добровільного "зеленого патруля" й долучитися до прибирання територій балок, лісосмуг, кюветів та інших територій громади, - будемо раді Вашій підтримці!!!

Давайте разом зробимо нашу Березанщину чистою і красивою!

Любімо і поважаймо свою малу Батьківщину!

Передамо нашим нащадкам чисту і квітучу місцину!

#Разом_ми_сила!