Соціальні послуги для окремих категорій ВПО: Уряд підтримав експериментальний проєкт

Дата: 24.03.2023 19:47

Кабмін ухвалив рішення про реалізацію експериментального проєкту щодо надання окремих соціальних послуг найбільш вразливим категоріям громадян. Йдеться про осіб, які через бойові дії або тимчасову окупацію опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Фото без описуСоціальні послуги будуть надаватися у закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики. Зокрема, серед таких закладів – окремі санаторії у Трускавці та Миргороді.

▪️У межах реалізації експериментального проєкту передбачено 4 соціальні послуги:

- надання притулку,

- підтриманого проживання,

- стаціонарний догляд,

- соціальна адаптація.

Ці послуги безоплатно надаватимуться людям похилого віку й особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб. Таким чином, найбільш незахищеним громадянам буде гарантовано не тільки прихисток, а й соціальну підтримку з урахуванням індивідуальних потреб.