Рішення виконкому від 23.03.2023

Дата: 28.03.2023 09:43

Протокол засідання виконавчого комітету від 23.03.2023 № 4

Список членів виконавчого комітету

Рішення № 29 "Про стан військового обліку на території Березанської селищної ради у 2022 році та завдання щодо його поліпшення у 2023 році"

Рішення № 30 "Про затвердження  інформаційних карток адміністративної послуги щодо здійснення декларування /реєстрації/ зняття за місцем проживання, видачі витягу про задекларованих, зареєстрованих, знятих що буде надаватися органом реєстрації виконавчого комітету Березанської селищної ради"

Рішення № 31 "Про посилення охорони кабельних ліній електрозвязку на території Березанської селищної ради на 2023 рік"

Рішення № 32 "Про охорону життя  людей на водних об’єктах, що розташовані на території Березанської територіальної громади"

Рішення № 33 "Про передачу в оперативне управління матеріальних цінностей Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради"

Рішення № 34 "Про передачу в оперативне управління генератора КНП «Районний центр медико- санітарної допомоги» Березанської селищної ради"

Рішення № 35 "Про передачу в оперативне управління генератора  відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

(внесено зміни до п. 1 згідно з рішенням № 52 від 27.04.2023)

Рішення № 36 "Про надання дозволу … Івану Михайловичу на вчинення правочину"

Рішення № 37 "Про надання дозволу  … Валерію Миколайовичу на вчинення правочину"

Рішення № 38 "Про затвердження Висновку  Органу опіки і піклування Березанської селищної ради щодо визначення місця проживання малолітніх  … Кирила Олексійовича, 15.02.2011 року народження та … Каміли Олексіївни,12.08.2015 року народження"

Рішення № 40 "Про  організацію та проведення громадських робіт в Березанській селищній раді"