Проєкти рішень XXXVIII сесії від 06.2023

Дата: 30.03.2023 16:35

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ХХХVІІІ сесія селищної ради VІІІ скликання від 02.06.2023

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності,  захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості,  регуляторної діяльності, соціального захисту,  культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про припинення діяльності Березанського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради шляхом ліквідації (закриття)"

Проєкт рішення №... "Про припинення діяльності Дмитрівської гімназії Березанської селищної ради шляхом ліквідації (закриття)"

Проєкт рішення №...Про внесення змін до плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2023 році

Проєкт рішення №...Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради Гуртового А.В.

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» на розроблення робочих проектів землеустрою щодо зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) на земельних ділянках /їх частинах/"