Нові бізнес-можливості для українських ветеранів: Уряд розширює грантову програму єРобота.

Дата: 11.04.2023 09:56

Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки, можуть подати заявку та отримати гранти від держави на старт чи розвиток власної справи.

Програма передбачає надання грантів на суми, які не можуть перевищувати 250 тисяч гривень, 500 тисяч гривень та 1 мільйон гривень:

- до 250 тисяч гривень на власний бізнес може отримати ветеран за умови створення щонайменше одного робочого місця;

-  до 500 тисяч гривень може отримати подружжя учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць. Співфінансування за цією програмою таке: 70% надає держава, 30% — власні кошти отримувача;

-  до 1 млн гривень може отримати учасник бойових дій, якщо він до цього вже був підприємцем та не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП. Головна умова — створення від чотирьох робочих місць, із яких щонайменше два - для ветеранів або людей з інвалідністю внаслідок війни. Кошти також надаються на умовах співфінансування 70% на 30%.

Детальніше:  https://is.gd/q851IG

За інформацією Державна служба зайнятості