Перемога команди з Березанської громади у грі-квесті "Заповіт старого козака"

Дата: 12.04.2023 10:23

Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді в режимі онлайн провів відкриті змагання з краєзнавства "Краєзнавчий калейдоскоп", що проходили у форматі навчально-пізнавального веб-квесту "Заповіт старого козака".

Участь у цих змаганнях взяли 44 команди з різних областей України, в тому числі команда з Березанської громади – учні Малахівської філії Березанського ліцею Березанської селищної ради Маріана Манцивода, Даша Родитенко, Дмитро Чеботко.

Команда «Юний краєзнавець» виконувала цікаві завдання – пастки, шифровки, ребуси та логічні загадки, аби дійти до кінцевого результату – прочитати заповіт старого козака. Ці завдання вимагали неабиякої уважності, кмітливості, логічного мислення, знань з історії рідного краю, відчуття командного духу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Юні краєзнавці чудово впорались із поставленими задачами і першими прочитали заповіт старого козака.

Вітаємо з перемогою команду молодих краєзнавців! Гордимося вами, наші кмітливці і розумники!