Компютерне обладнання для дітей від ЮНІСЕФ

Дата: 24.04.2023 08:36

За сприяння Миколаївська обласна державна адміністраціята Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Миколаївська область отримала 630 планшетів для учнів початкової школи та 629 ноутбуків (хром буків) для дітей середнього та старшого шкільного віку від #ЮНІСЕФ у межах співпраці з Міністерство освіти і науки України.

Обладнання було закуплено та доставлено за підтримки #Європейського_Союзу та #Республіки_Корея.

Пристрої доставлені у департамент освіти i науки та розподілені між управліннями та відділами освіти громад для передачi дітям у тимчасове користування.

ЮНІСЕФ підтримує Уряд України у забезпеченні доступу до освіти для школярів, а також надає обладнання для вчителів і учнів та створює цифрові освітні центри спільно по всій країні.

Чергове постачання обладнання є частиною зусиль ЮНІСЕФ, спрямованих на забезпечення безперервної ocвiти.

20 квітня заклади загальної середньої освіти Березанської селищної ради отримали комп’ютерне обладнання для здобувачів освіти у кількості 10 шт, які будуть надані дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

В майбутньому наша громада також очікує на додаткове поповнення девайсів, що будуть використовуватися для навчання дітьми із вразливих груп населення.