Березанська Мистецька школа Березанської селищної ради

Дата: 26.04.2023 15:45

Основним видом діяльності Закладу є освітня і мистецька діяльність, яка включає організацію, забезпечення та реалізацію мистецько- освітнього процесу з метою формування у здобувачів початкової мистецької освіти компетентностей, передбачених освітньою програмою. Як заклад освіти у сфері культури, заклад  також є середовищем для розвитку творчого мистецького потенціалу. З метою виконання завдань, що стоять перед закладом та забезпечення найбільш сприятливих умов для розвитку інтересів і здібностей учнів, заклад може створювати відділення (музичне, хорове, естрадне та інші) та (або) відділи (фортепіанний, народних інструментів, струнно- смичкових інструментів, духових та ударних інструментів та інші). Фото без опису

Основними функціями  закладу  є: надання початкової мистецької освіти; пошук та підтримка обдарованих і талановитих дітей з раннього віку, розвиток їх мистецьких здібностей; організація, забезпечення та провадження освітнього процесу длянабуття здобувачами спеціальних здібностей, естетичного досвіду і ціннісних орієнтацій у процесі активної мистецької діяльності, формування у них теоретичних і практичних (у тому числі виконавських) загальних та професійних компетентностей початкового рівня в обраному виді мистецтва; створення умов для професійної творчої саморелізації особистості здобувача початкової мистецької освіти - учня; пополяризація академічного та народного мистецтва; формування потреб у якісному культурному та мистецькому продукті, здобутті додаткових компетентностей у сфері культури, мистецтва, пробудження їх інтересу до творчості, мистецьких практик, спілкування з мистецтвом; здійснення інклюзивного навчання освіб з особливими потребами.

Березанська мистецька школа Березанської селищної ради Миколаївської області знаходиться в підпорядкуванні відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради.

Адреса: