До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата: 01.05.2023 08:54

Із 28 квітня 2023 року Березанський ліцей розпочав прийом заяв до 1-их класів на 2023-2024 навчальний рік.

Фото без описуПрийом учнів здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Березанської селищної ради від 27.04.2023 року № 55 «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Березанської селищної ради», наказу відділу ОКМС Березанської селищної ради від 27.04.2024 року № 89 «Про прийом дітей до 1-их класів закладів загальної середньої освіти Березанської селищної ради у 2023 році», наказу Березанського ліцею від 28.04.2023 року № 49-о «Про прийом дітей до 1-их класів у 2023 році».

Список документів, необхідний для вступу до 1-го класу:

- оригінал та копія свідоцтва про народження дитини;

- посвідчення особи одного з батьків;

- особова справа (встановленого зразка).

Додатково:

- для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ) (у разі наявності);

- довідка або посвідчення пільгового статусу дитини (у разі наявності).

У паперовій формі прийом документів забезпечується секретарем закладу в робочі дні з 9.00 до 12.00 у приймальні закладу.

Також здійснюється прийом заяв і сканованих копій документів, необхідних для зарахування до закладу через «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org та на електронну пошту закладу: school_brz@ukr.net.

Примітка: якщо до заяви були подані копії документів, то оригінали обов'язково мають бути подані до видання наказу про зарахування, тобто до 31 травня.

Відповідно до рішення Березанської селищної ради за Березанським ліцеєм закріплено територію обслуговування:

смт Березанка

с. Андріївка

с. Матіясове

с. Лиманське.

Прогнозована кількість 1-их класів – 2.

В Березанському ліцеї створено всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в Новій українській школі (НУШ).

Нагадуємо, що заяви приймаються до 31 травня.

Всі питання щодо прийому документів за телефоном: 0950311576.