Театральний колектив "Евріка" - переможець обласного конкурсу "Світ надії "Дивосвіт"

Дата: 08.05.2023 13:37

Протягом березня-квітня 2023 року проходив обласний конкурс театральних колективів «Світ Надії «Дивосвіт» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Березанську громаду на цьому конкурсі представляв театральний колектив «Евріка» Березанського Будинку творчості школярів під керівництвом Любові Сагайдачної.

Три призові сходинки розділили між собою аж 11-ть творчих колективів.

Найпочесніше перше місце вибороли наші березанські театрали, розділивши перемогу із «Зразковим» та «Народним» колективами.

Вітаємо наших талановитих юних театралів та їхню керівницю із заслуженою перемогою. Дякуємо дітям, що в такий нелегкий тривожний час поряд із основним навчанням відвідували театральні заняття. Бажаємо колективу та наставнику подальших творчих досягнень і з нетерпінням чекаємо наступної прем'єри, яка вже не за горами.