Запрошуємо багатодітні родини, опікунські родини, прийомні родини та родини, де є діти з особливими потребами, отримати гуманітарну допомогу!

Дата: 09.05.2023 11:44

Це будуть продуктові набори та спортивні стакани із залишків гуманітарної допомоги, отриманої 24 квітня від гуманітарного штабу при Миколаївській ОВА за сприяння Миколаївської РВА.

Продуктові набори та стакани спортивні можна отримати 10, 11 та 12 травня  в Березанському гуманітарному штабі з 9:00 до 12:00 (Березанка, Андріївка, Малахове, Попільне, Марківка) з розрахунку 1 продуктовий набір на родину та 1 стакан на 1 дитину.

По старостинських округах набори отримувати у старостів, які повідомлять дату і час видачі.

При собі мати паспорт та інші підтверджуючі документи. Видача проводитиметься особисто в руки.

P.S.: хто має потребу в дитячих памперсах (1-3 розмір), дитячій олійці, присипці та дитячому харчуванні (№ 1), звертайтеся до Березанського гуманітарного штабу.