Рішення виконкому від 27.04.2023

Протокол засідання виконавчого комітету від 27.04.2023

Список членів виконавчого комітету від 27.04.2023

Порядок денний

Рішення № 41 "Про фінансово-господарську діяльність КП «Березань» за І квартал 2023 року"

Рішення № 42 "Про укладання договорів про  поводження з побутовими відходами"

Рішення № 43 "Про створення Березанської субланки Миколаївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту"

Рішення № 44 "Про затвердження плану цивільного захисту на особливий період, планів дій органів управління та сил цивільного захисту Березанської субланки, паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій"

Рішення № 46 "Про надання дозволу  … Олександру Васильовичу та … Олені Петрівні на вчинення правочину"

Рішення № 47 "Про  встановлення опіки"

Рішення № 48 "Про припинення опіки"

Рішення № 49 "Про передачу в оперативне управління водонагрівачів відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Рішення № 50 "Про передачу в оперативне управління матеріальних цінностей Центру з надання соціальних послуг  Березанської селищної ради"

Рішення № 51 "Про передачу в оперативне управління матеріальних цінностей  КНП «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради"

Рішення № 52 "Про внесення змін до рішення  №35 від 23.03.2023 року « Про передачу в оперативне управління генераторів відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Рішення № 53 "Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Березанської селищної ради про доцільність призначення опікуна"

Рішення № 54 "Про створення комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг у Березанській  селищній територіальній громаді та затвердження Положення про неї"

Рішення № 55 "Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Березанської селищної ради"

Рішення № 56 "Про надання дозволу на розробку паспорта прив’язки та розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності"

Рішення № 57 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"