Дата: 10.05.2023 14:44

Березанська селищна рада впроваджує передові технології, що використовуються під час виховання дітей дошкільного віку.

Відповідно до рішення сесії Березанської селищної ради від 16.03.2023 року № 4 «Про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2023 рік » за клопотаннями директорів закладів дошкільної освіти (ЗДО) Березанської селищної ради, на виділені кошти в сумі 260 000 грн відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, було придбано в результаті тендерної закупівлі 13 ноутбуків для педагогічних працівників садочків.

Безсумнівно, усі наші вихователі неймовірно задоволені, адже питання дефіциту офісної техніки завжди було присутнє серед працівників ЗДО. А відсьогодні новенькі ноутбуки покращать дистанційну роботу педагогів з вихованцями садочків.