Основні питання комісії з питань захисту прав дитини - виконання батьківських обов’язків

Дата: 11.05.2023 11:34

11 травня 2023 року, під головуванням першого заступника селищного голови Ірини Компанієнко відбулося планове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради (далі – Комісія).

На початку робочої зустрічі присутні ознайомились зі звітом т.в.о. начальника Служби у справах дітей селищної ради Лілії Гонти про виконання попередніх рішень Комісії та розглянули основні пункти взаємозвірки між структурними підрозділами селищної ради й відділенням поліції № 8 Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області щодо обліку неповнолітніх, які схильні до вчинення правопорушень чи злочину, вживання алкогольних напоїв, наркотичних, психотропних речовин та вчинення насилля над дітьми.

Основна увага учасників зібрання була зосереджена на питаннях, що стосувались виконання батьківських обов’язків мешканцями сіл Дмитрівка, Краснопілля, Матіясове, Василівка та погодження визначення ім’я і прізвища новонародженої дитини (с. Комісарівка).

Під час засідання члени Комісії затвердили індивідуальні плани дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. Відповідні рішення було прийнято по всіх питаннях порядку денного.