Міністерство юстиції України запускає інформаційну кампанію по наданню безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства

Дата: 01.06.2023 15:21

Коли кривдить близька людина, наважитись звернутися по правову допомогу непросто.

Це великий крок, і система безоплатної правової допомоги готова вас підтримати!

Якщо ви стикнулися з домашнім насильством, юристи проконсультують та допоможуть захистити ваші права.

Фото без опису Фото без опису

Для початку зателефонуйте до контактного центру або зверніться до найближчого бюро правової допомоги.

Під час консультації юристи пояснять ваші права, розкажуть про безоплатні послуги і інші види допомоги (медичну, соціальну, психологічну), якими ви можете скористатися.

У разі потреби допоможуть скласти заяву до поліції та роз'яснять, як отримати документ, що підтверджує ваше право на безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД).

Повага до вашої честі та гідності, конфіденційність інформації особистого характеру та захист персональних даних - гарантовано.

Пам`ятайте: навіть із найскладнішої ситуації є вихід!

Як звернутися до системи БПД:

• за телефоном 0 800 213 103

• у телеграм https://t.me/LegalAidUkraineBot

• до найближчого бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro