Університет третього віку продовжує проводити засідання для своїх слухачів

Дата: 01.06.2023 15:24

30 травня відбулося друге засідання слухачів Університету третього віку факультету «Здоровий спосіб життя», яке відкрила завідувачка відділення денного перебування Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради Наталія Матвієнко. Заняття проходило в Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради.

Увазі слухачів Університету було запропоновано лекцію на актуальну сьогодні тему «Як стабілізувати себе та попередити емоційне вигорання».

Тему розкрила директорка Інклюзивно-ресурсного центру Березанської селищної ради і психолог Центру психологічної підтримки Альона Корінецька.

За допомогою відеопрезентації, наочно-дидактичного матеріалу «студенти» вели жваве спілкування та обговорення, активно ділилися власним досвідом виходу з емоційного вигоряння та вели відвертий діалог з психологом.

Нагадаємо, Університет третього віку, створений при Центрі з надання соціальних послуг Березанської селищної ради, розпочав свою роботу 3 травня 2023 року.