Під контролем соціальної служби - родини, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 05.06.2023 11:29

2 червня 2023 року спеціалісти Служби у справах дітей, Центру соціальних служб Березанської селищної ради та представник поліції здійснили виїзд на територію Краснопільського старостинського округу з метою обстеження побутових умов проживання чотирьох родин, які опинились в складних життєвих обставинах. Виявлено низку недоліків щодо санітарного стану помешкань, відсутність достатньої кількості продуктів і облаштованих дитячих куточків.

Фото без опису Фото без опису

В той же час позитивно проявили себе сім’ї, які змінили свій побут на краще. Вони підтримують лад в будинках, займаються домашнім господарством, у міру своїх можливостей дбають про матеріальне благополуччя дітей.

Під час виїзду спеціалісти вивчили потреби вразливих категорій населення і надали рекомендації, направлені на вирішення проблемних ситуацій. Окрім того, з батьками було проведено ґрунтовні профілактично-роз’яснювальні бесіди й винесено попередження про несення ними кримінальної, адміністративної та цивільно-правової відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків.