Дев'ятикласники Березанської громади отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти

Дата: 09.06.2023 13:51

За підсумками 2022/2023 навчального року 113 випускників десяти закладів загальної середньої освіти Березанської селищної ради отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти.

Серед них, за підсумками навчання, 4 випускники 9-их класів отримали свідоцтва з відзнакою.

09 червня 2023 року у Березанському ліцеї відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класів.

Почесним гостем на заході був голова Березанської селищної ради Валерій Хоміцький, який привітав учнів із завершенням навчального року та особисто кожному вручив свідоцтва.

Цього року Березанський ліцей вручив перший документ про освіту 56-ти учням 9 класів.

Свідоцтва з відзнакою та солодкі подарунки від Валерія Альбіновича отримали учні 9 класу: Софія Лелеко, Юлія Погадаєва, Максим Ревуцький, Поліна Редько.

Фото без опису Фото без опису

Дехто з випускників 9 класу, обравши самостійний шлях, вирушать у доросле життя, будуть навчатися в коледжах та ліцеях, а хтось 1 вересня продовжить навчання в рідному закладі.

Ми щиро вітаємо випускників з отриманням свідоцтв й бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги, сили та витримки, реалізації задумів і творчих планів. Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у майбутній діяльності! Щиро дякуємо батькам, учителям за нелегку і клопітку роботу! Світлого майбутнього у нашій незалежній Україні!

На завершення святкового заходу дев’ятикласники серцещемно виконали пісню "Прощавай, школо!"