Вихованці Березанської мистецької школи успішно завершили навчальний рік

Дата: 12.06.2023 15:39

В суботу, 10 червня, в Березанській мистецькій школі Березанської селищної ради відбувся щорічний звітний концерт вихованців та викладачів музичного закладу.

Цього року мистецька школа мала трьох талановитих випускниць, які отримали свідоцтва про закінчення закладу: Яна Алєксєєнко (с. Красне), Уляна Гупалюк (Березанка), Юля Єрошенко (с. Красне). Всі вихованці та їхні батьки отримали подяки й грамоти від керівника закладу Тетяни Козонової за активну участь у житті мистецької школи протягом навчального року.

Фото без опису Фото без опису

Концерт складався із 26-ти творчих виступів, учасниками яких також були і вихованці з Коблівської громади та діти з вимушено переміщених родин.

Учнівсько-педагогічний колектив та батьків вітали із успішним закінченням музичного навчального року перший заступник селищного голови Ірина Компанієнко та начальник відділу ОКМС Анастасія Смоляк.

Фото без опису Фото без опису

Довідково: Березанська мистецька школа приймає на 2023-2024 навчальний рік учнів за такими напрямками: клас фортепіано, клас ударних інструментів, клас народних інструментів (гітара та баян).