Проєкти рішень виконкому від 06.2023

Дата: 21.06.2023 10:26

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 27.06.2023

Проєкт рішення №... "Про роботу комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради за 2020-2023 роки"

Проєкт рішення №... "Про заходи по проведенню боротьби з карантинними організмами на території Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Висновку  Органу опіки і піклування  Березанської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав …  Любов  Сергіївни"

Проєкт рішення №... "Про  припинення  опіки"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування … Марією …, … року народження"

Проєкт рішення №... "Про роботу закладів культури Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.06.2023р № 61"

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію змін до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради на 2021-2025 роки"