Благодійний концерт "З вірою у Перемогу!"

Дата: 07.07.2023 19:47

Сьогодні, 7 липня, відбувся благодійний концерт «З вірою у Перемогу!», ініціаторами якого виступили Березанський СБК (Валентина Волошина), Дмитрівський старостат (Світлана Панчишина), Комісарівська філія Березанського СБК (Галина Паничик), Краснянська філія Березанського СБК (Ірина Данилевич) за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанськоі селищної ради (Анастасія Смоляк), директора Комісарівського ліцею (Вікторії Гузенко).

Концерт проведений з метою збору коштів на покришки для машини КРАЗ артилеристській бригаді ЗСУ. Було зібрано 6 тисяч гривень.

Фото без опису Фото без опису

В програмі взяли участь: ВІА «БЕМА», Нікіта Губернаторов, аматори Краснянської та Комісарівської філій Березанського СБК.

Фото без опису Фото без опису

Під час заходу було здійснено покладання гірлянди до пам’ятника загиблим воїнам під час Другої світової війни та покладання квітів до могил Героїв російсько-української війни – Максима Усатенка, Володимира Мартиненка, Артема Собченка, Ігоря Солов’я. Захід пройшов в піднесеній патріотичній атмосфері, всі номери супроводжувалися гучними оплесками!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Велика подяка всім, хто долучився до благородної справи! Культура Березанщини продовжуватиме свою роботу на благо громади та з метою наближення нашої великої ПЕРЕМОГИ!

#Разом_ми_сила!

#Разом_до_Перемоги!