Дитяче містеко "Казка" відремонтували разом

Дата: 11.07.2023 14:13

На минулому тижні декілька днів поспіль в дитячому містечку «Казка» в Березанці, який залюбки відвідують дуже багато дітей різних вікових груп, велися ремонтні роботи.

Організатором цього процесу була начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Анастасія Смоляк. Її ініціативну пропозицію привести до ладу дитячий майданчик з радістю підтримали працівники Березанського ліцею та Березанського ЗДО Валерій Тарас, Сергій Кривко та Олександр Бурлаков. В процесі ремонту приєдналося ще багато батьків, чиї діти постійно грають у «Казці».

Разом вони пофарбували усе спортивне й ігрове приладдя – гойдалки, карусель, гірку, усі тренажерні пристрої. Нанесли яскравими фарбами декор на внутрішніх стінах. А ще відремонтували задні ворота, прибрали територію містечка та зробили розмітку пішохідної доріжки на асфальті від центральних воріт містечка через проїжджу частину вулиці.

Завдяки небайдужості керівника КП «Березань» Аркадія Курійчука велика пісочниця наповнилася трьома тоннами піску.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Разом зробили велику роботу, результатом якої тепер насолоджуються усі відвідувачі майданчика.

Велика подяка нашим ініціативним та креативним матусям та татусям, які залюбки фарбували, допомагали та давали поради: Юлії Сивак, Олені Гриник, подружжю ВПО Уляні та Олександру Слюсаренкам, Тетяні Чепурненко, Ользі Швець, Світлані Ярмолюк, Аліні Сажнєвій, Тетяні Балог, Олені Ходченко, Тетяні Ткаченко, Оксані Злонській та родині Тетяни Кур’яновської, яка надавала допомогу і в розміщенні інструментів, і в підготовці розчинів для фарбування.

На цьому ініціативна група не зупиняється. В планах на найближчий час – виготовлення лавок для сидіння, демонтаж старих воріт, облаштування території майданчику урнами для сміття, про що вже домовлено із заступником селищного голови Людмилою Кравцовою.

Довідково: матеріали для облаштування (дошки, цвяхи та фарбу) було придбано за кошти місцевого бюджету.

#Разом_ми_сила!