Спільний виїзд до Лиманівського старостату спеціалістів соціальної й адміністративної сфер

Дата: 13.07.2023 13:37

12.07.2023 за дорученням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького, перший заступник селищного голови Ірина Компанієнко та спеціалісти соціальної й адміністративної сфер селищної ради здійснили спільний виїзд до Лиманівського старостату (староста Ірина Дронюк).

Фото без опису Фото без опису

СОЦІАЛЬНА СФЕРА. Спеціалісти Служби у справах дітей та Центру соціальних служб селищної ради, які представляють Центр психологічної підтримки при Березанській селищній раді, провели тренінг на тему «Відповідальне батьківство» для мам багатодітних й опікунських родин, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та внутрішньо переміщених родин.

Учасники тренінгу також отримали від начальника соціального відділу інформацію щодо реалізації експериментального проєкту в частині надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитино». За умовами даного проєкту діти мають можливість пройти оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які розташовані в Карпатському регіоні.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

АДМІНІСТРАТИВНА СФЕРА. Керівник ЦНАПу разом зі старостою надали адміністративні послуги з реєстрації місця проживання та актуалізації даних з реєстру територіальної громади мешканцям с. Лимани, застосовуючи Пересувне автоматизоване робоче місце «Мобільний адміністратор». Виїзд було здійснено за попереднім записом бажаючих.

Фото без опису Фото без опису

Під час виїзду також відвідали:

- громадян, які не можуть самостійно пересуватись,

- опікунську родину та сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Обговорили проблемні питання, які взяті на відповідний контроль й відпрацювання, та надали слушні консультації.

Продовжуємо виїзди по всім старостинським округам громади згідно графіка.

Довідково: Вииїзд у віддалений старостат відбувся завдяки співпраці з проєктом «Програма ЄС Міцні Регіони - Спеціальна програма підтримки України», яка співфінансується Європейським Союзом та Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (ВМZ) та впроваджується компанією GIZ GmbH: Perspectives for Eastern Ukraine.