Рішення XL сесії від 13.07.2023I

Результати поіменного голосування XXXX сесії від 13.07.2023

Список присутніх депутатів на засіданні XXXX сесії від 13.07.2023

Протокол XXXX сесії VIII скликання від 13.07.2023 № 40

Рішення № 1 "Про звіт директора Комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради"

Рішення № 2 "Про преміювання директора КНП «Березанська ЦРЛ» Березанської селищної ради"

Рішення № 3 "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 17.03.2021р. № 26 «Про порядок звільнення громадян від сплати за надання соціальних послуг в Комунальному закладі Центр з надання соціальних послуг населенню Березанської селищної ради"

Рішення № 4 "Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуального визначеного майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 5 "Про дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу прав оренди на них на земельних торгах"

Рішення № 6 "Про проведення інвентаризації земельних ділянок"

Рішення № 7 "Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянину України Михайлюку Денису Віталійовичу"

Рішення № 8 "Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянину України Михайлюк Світлані Володимирівні"

Рішення № 9 "Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянці України Михайлюку Владиславу Віталійовичу"

Рішення № 10 "Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянці України Магас Олені Василівні"

Рішення № 11 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Кравець Любові Дем'янівні"

Рішення № 13 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Шелесту Володимиру Васильовичу"

Рішення № 15 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «ВФ УКРАЇНИ» - РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

Рішення № 17 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Андреюку Григорію Анатолійовичу"

Рішення № 18 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці України Почапській Любові Іванівні"