Виїзне обслуговування населення Матіясівського старостату спеціалістами соціальної й адміністративної сфер Березанської селищної ради

Дата: 20.07.2023 11:50

За дорученням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького команда спеціалістів соціальної й адміністративної сфер селищної ради на чолі з першим заступником Іриною Компанієнко продовжують виїзди в старостинські округи.

Учора, 19 липня, послугами скористалося 25 мешканців села Матіясове Матіясівського старостату (староста Наталія Божеску).

Досягли поставленої мети, а саме:

- надали психологічну підтримку багатодітним і опікунським родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах та провели тренінг на тему «Відповідальне батьківство»;

- надали інформацію щодо реалізації експериментального проєкту в частині надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитино»;

- надали 5 мешканцям, які обмежені у пересуванні, адміністративні послуги з актуалізації даних з реєстру територіальної громади;

- відвідали опікунську родину та сім’ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах, й взяли на контроль та відпрацювання їхні проблемні питання, надали консультації.

Виїзди продовжуватимуться по всім старостинським округам громади згідно графіка.

Довідково: виїзд відбувся завдяки співпраці з проєктом «Програма ЄС Міцні Регіони - Спеціальна програма підтримки України», яка співфінансується Європейським Союзом та Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (ВМZ) та впроваджується компанією GIZ GmbH: Perspectives for Eastern Ukraine.