Комісія з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради винесла рішення по важливим питанням

Дата: 03.08.2023 15:23

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради (далі – Комісія) відбулося сьогодні, 3 серпня 2023 року, під керівництвом першого заступника селищного голови Ірини Компанієнко.

Розгляд порядку денного розпочався зі звіту в.о. начальника Служби у справах дітей Вероніки Тоток про те, як виконано попередні рішення Комісії.

Потому між структурними підрозділами селищної ради й відділенням поліції № 8 Миколаївського РУП ГУНП в Миколаївській області було проведено взаємозвірку щодо обліку неповнолітніх, які схильні до вчинення правопорушень або злочинів, вживання алкогольних напоїв, наркотичних, психотропних речовин та вчинення насилля над дітьми.

У ході робочої зустрічі розглянули питання щодо визначення днів спілкування з малолітньою дитиною (Березанка) та неналежного виконання батьківських обов’язків (с. Малахове), затвердили індивідуальні плани дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.