INTERNATIONAL RESCUE COMMITTEE (IRC) пропонує оформити грошову допомогу певним категоріям громадян

Дата: 10.08.2023 16:25

International Recsue Committee (IRC) пропонує 11.08.2023 року о 10:00 в приміщенні Березанської селищної ради оформити грошову допомогу певним категоріям громадян.

Кожен клієнт, який бажає отримати багатоцільову грошову допомогу від IRC (6600 грн/3 місяці), повинен бути або 1) ВПО (переміщений після 24 лютого 2022 року), або (2) проживати в зоні активних бойових дій, ТА бути:

 Представником домогосподарства з вагітними та дітьми до 1 року;

 Представником домогосподарства з людьми, які проживають з інвалідністю 1 та 2 групи, а також дітьми з будь-якою інвалідністю;

 Самотньою маломобільною особою похилого віку (60+);

 Представником домогосподарства з людьми, які живуть із хронічними захворюваннями;

 Представником домогосподарства, яке має пошкоджене або зруйноване житло (на підставі доказів – документи, довідки).

ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ВІД IRC МАЮТЬ ЗАЗНАЧЕНІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН, ЯКІ НЕ ОТРИМУВАЛИ ТА НЕ РЕЄСТРУВАЛИСЯ НА ДОПОМОГУ ВІД БУДЬ-ЯКОЇ ІНШОЇ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТЯГОМ ОСТАННІХ 4 МІСЯЦІВ.