Терміново знешкоджуємо амброзію!

Дата: 10.08.2023 16:32

Березанська селищна рада у фейсбук і офіційному сайті Березанської громади нещодавно публікувала статтю про шкоду карантинної рослини амброзії та зверталася до мешканців і керівників закладів щодо боротьби з цією карантинною рослиною. Але, на жаль, люди не усвідомили усіх серйозних наслідків, які викликає ця трава. Чому ми зробили такий висновок?! Тому що на сьогодні на більшості прилеглих територій, та навіть всередині приватних садиб, і досі масово росте амброзія. Чому така байдужість до свого здоров’я і оточуючих?

Ще раз нагадуємо і застерігаємо, що амброзія полинолиста викликає серйозну форму алергії, яка супроводжує людину майже все життя.

Як підтвердження надаємо коментар сімейного лікаря Наталі Делюк: «У період цвітіння амброзії спостерігається значне зростання тяжких алергічних реакцій як у дорослих, так і дітей. І дуже часто направляємо хворих до обласного алерголога».

Березанська селищна рада настійливо рекомендує усім мешканцям, керівникам установ, організацій, підприємців усіх населених пунктів Березанської громади ТЕРМІНОВО ОРГАНІЗУВАТИ СУБОТНИКИ по знешкодженню вогнищ амброзії.

Невже хтось після цього залишиться байдужим?.. Бо наступний крок – протоколи про адміністративну відповідальність.