Як інтегрувати ВПО осіб у життя Березанської громади?

Дата: 16.08.2023 10:30

Саме про це буде відверта розмова у понеділок, 21 серпня 2023 р, о 10:00 на стартовій робочій групі проєкту, яка відбудеться у приміщенні Березанської селищної ради.

У Програмі заходу:

1. Обговорення потреб новоселів громади та викликів їх реалізації.

2. Презентація цілей, очікувань та сервісів проєкту.

3. Погодження методики, інструментарію та уточнення плану заходів.

4. Формування робочої групи проєкту.

Запрошуємо членів Березанської стратегічної та громадської рад, представників громадськості, ВПО заповнити Анкету https://docs.google.com/.../1FAIpQLSef8Fm8RPKAHG.../viewform

та взяти участь у заході та проєкті #ФРММ, #БЕКОН в #ОсвітнійХабЕКОБерезань за підтримки #ЄвроВідродження та #ПрямуємоРазом.

Перлиною проєкту будуть Ідеатони «Городництво та рослинництво у ТГ», на яких ВПО разом із активістами сформують пілотні проєктні ідеї, що отримають відповідну коуч-підтримку проєкту при їх реалізації.

Метою проєкту є забезпечення участі ВПО у відновленні ТГ, зокрема у сферах продовольчої безпеки, працевлаштування, соціальних і освітніх послуг.

З питань участі та партнерства звертайтесь до:

• Олексія Сидорчука, голови правління ГО «ЕКО. Березань» (смт Березанка), на E-mail: oleksiy.sydorchuk@gmail.com або за тел/вайбер +38(050)251-67-57;

• Маріани Капусткіной, менеджерки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», на E-mail: fondnikol@gmail.com або за тел/вайбер +38 (050)547-81-35.

Пресслужба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Нарада дає старт проєкту «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб у життя Березанської, Вознесенської та Коблівської ТГ», що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Партнерами проєкту є Вознесенська, Березанська та Коблівська ради, ГО «ЕКО.Березань» та БФ «Фонд громади Вознесенську».

Програма наради